土耳其 [切换国家] 欢迎来到卖生意网

我要卖生意

生意编号13531 最近更新2019年04月21日 359人已浏览

Yurtdışı Toptan Gıda Satış Ve Discount Marketler Için Sermayedarlar

地点: 伊斯坦布尔省 - Şişli

转让费: S$100-500万
Yurtdışı Toptan Gıda Satış Ve Discount Marketler Için Sermayedarlar
  • 物业地点 房屋面积
  • 每月租金 房租押金
  • 年营业额 >S$100万 年现金流 >S$100万
  • 年毛利润 >S$100万 年净利润 >S$100万
  • 库       存 欠款负债
  • 应付帐款 应收账款
  • 设施设备 成立时间 2001
  • 卖家职责 全职 员工人数
Leo G.Ugur
我要咨询

转让原因

Partnership / Investors

生意详情

Singapur ve Maldivler pazarı içerisinde ayrışarak farklı bir konseptle satışa hazır discount formatında, uygun fiyatlı ürünleri sunmak.

2018 Mayıs – 2018 Ağustos arasında amacımız; beş market ve bir dağıtım deposu oluştururak hizmet vermektir. Mağazlarımızda yerel marketlerden farklı olarak %60’ı Türk ve Alman menşei ürünleri olmak üzere; hazır ünite olarak; Salata – Meze - Şarküteri – Kasap (Self Servis), non-food ürünleri ve tüm gıda maddelerinden oluşan yaklaşık 1.800-2.000 kalem ürün içerisinde satış yapmaktır. 

Mağazalarımız 24 saat esasına göre çalışacakları için yaklaşık olarak mağaza başı 12 personel ile idare edilecektir. Büyüklükleri 200-300 metre kare arasında olacaktır. Başta da belirtiğimiz gibi hedef şu an beş mağaza açılışını yapmak ve Singapur’da mevcut bulunan 60 bölgeye yayılmaktır. 

Hedefimiz 2023 yılına kadar değişik formatlarda (discount – cash & carry, jet / express) 200 mağazaya ulaşmaktır. 

Bu çerçevede halen mevcut olan Malezya toptan satışımız devam edecek olup: Maldive’ de toptan satışlarımız ile birlikte, yine aynı isim ve formatta 15 mağaza açılacaktır.

 

Zaman içerisinde bazı şubelerde, içlerinde mini fırın, küçük cornerler, atıştırmalık küçük satış noktaları ilave edilecektir. 

Bu projenin gerçekleşebilmesi için son derece titiz ve hassas bir şekilde hem İstanbul ofisi satın alma ekibi hem de Singapur’daki satın alma ekibi ortak çalışmalarla destek vereceklerdir.  

 

Şartlarımız arasında; yatırımcı minimum 2 yıl boyunca ortaklıktan ayrılamayacaktır. Dönemsel nemalar 4 ayda bir verilecek olup, senede üç defa tarafların hesaplarına aktarılacaktır. Tüm çalışmaların online olması nedeniyle, gerektiği taktirde yatırımcı da istediği zaman iş sürecini istediği zaman kontrol edebilme hakkına sahiptir. Eğer yatırımcı isterse bi fiil ihtisas alanı dahilinde kendisi de Singapur’da organizasyonda yer alabilir, maaş karşılığı çalışabilir. Diğer taraftan arzu ederse İstanbul ofisinde de görev alabilir. 

 

Önemli Not; Mağaza planlama, kar marjları ve iş akışı sadece gerekli ve ilgili olan adaylarla paylaşılacaktır. 

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen tarafımıza netgroupsg@gmail.com mail adresinden veya WhatsApp +905511671755 numarasına mesaj atarak ulaşabilirler. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.


商业运作

24
营业时间

物业信息

租赁
物业类型

会员专区

我要咨询
*姓名
* 手机
* 邮箱
* 留言